Kaup kätte

Kohaletoimetamine

Itella SmartPOST pakiautomaadiga – 2.48 €   Postitame kauba 1-2 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Teieni SmartPOSTi pakiautomaadi kaudu vastavalt SmartPOSTi tarneagadele, üldjuhul järgmisel päeval. SmartPOST saadab SMS teavituse, kui pakk on jõudnud postkasti.

DPD kullerteenusega – 4.20 €   Postitame kauba 1-2 tööpäeva jooksul. Kauba toob kohale DPD Eesti, üldjuhul postitamise päevale järgmisel päeval (va. nädalavahetused ja riiklikud pühad). Kullerfirma saadab teavitussõnumi ja/või e-maili, milles teavitab paki saabumise orienteeruva ajavahemiku. Kui pakutud aeg Sulle ei sobi, helista teavituses toodud telefoninumbril.

Tulen ise järele – tasuta   Oma tellimusele on võimalik ka ise järele tulla. Selleks palume meile ette helistada ja aeg kokku leppida. Puhaskosmeetika OÜ büroo asub Tallinnas Värvi 5 ning on avatud tööpäeviti kl 9–16.

Cargobus – 5.50 €  Postitame kauba 1-2 tööpäeva jooksul.

Täidame teie tellimuse 1–2 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Seejärel toimetab kauba Teieni teenusepakkuja (Itella SmartPOST või DPD kuller). Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimuse täitmisel viivitus, võtame teiega koheselt ühendust.

Puhaskosmeetika OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Puhaskosmeetika OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

© Puhaskosmeetika OÜ | +372 5686 8005 | info@puhaskosmeetika.ee